Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Кујнска лажица Силиконска 815699/lazica kujnska silikonska

129 ден

SKU: 815699 Категории ,
Сподели:
Боја Сина
Материјал Силикон
Бренд Генерички
Стил Готвење, алатка
Димензии на ставката LxWxH 8 x 5 x 13 сантиметри

За оваа ставка

  • Направено од силикон за храна, хигиенско обезбедување,
  • НОВА и висококвалитетна идеална алатка за трпезариска маса, лесна за чистење.
  • Боја: сина, материјал: силикон за храна, големина: прибл. 20,5 см/8,07 инчи
  • Пакетот вклучува: 1 парче супена лажица
  • Ве молиме погледнете го описот на производот пред да го купите производот.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Кујнска лажица Силиконска 815699/lazica kujnska silikonska

129 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД