fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Силиконска модла за мраз/silikonska modla za mraz

240 ден

SKU: 934145 Категории , Ознака:
Сподели:

Дизајнот на двојни комори за создавање на коцки мраз  држи до 100 коцки мраз!

Едноставно пополнете ја надворешната комора со вода, а потоа ставете во замрзнувач на неколку часа…

Откако ќе го извадете од замрзнувачот подигнете го внатрешниот цилиндар и стиснете ја силиконската кофа за да ги ослободите коцките!

Флексибилниот силиконски материјал го олеснува ослободувањето на коцки мраз директно во кофата!

Нема да има непријатно извртување и вртење или истурање коцки на вашите подови со нашиот револуционерен дизајн.

Оригинален производител на коцки мраз Ice Genie, револуционерен дизајн може да замени до 10 традиционални плех коцки мраз во вашиот замрзнувач!

Исто така, може совршено да се вклопи во мини-фрижидерите.

Без разлика дали правате забава, вино вечера или се релаксирате покрај базен, оригиналниот производител на мраз коцка за мраз како џини двојно е преносен ладилник за да ги задржите вашите пијалоци ладни подолго време!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Силиконска модла за мраз/silikonska modla za mraz

240 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД