fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Систем за ладење со водена пареа 10м Sistem za ladenje so vodena parea

1.290 ден

SKU: 09075 Категории , , Ознака:
Сподели:

– Димензии на производот: 10m
– Ја намалува површинската температура од 10-12 °C
– Апсорбира прашина од воздухот
– Лесно чистење на млазниците
– Пакувањето содржи:
x1 Адаптер со филтер
x1 Црево
x6 Млазници
x6 Клип за прицврстување на цревото
x6 Клип за закачување на цревото

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Систем за ладење со водена пареа 10м Sistem za ladenje so vodena parea

1.290 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД