Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Слика дрвена со елен светлечка на батерија Slika svetlecka so elen 20*20sm 600-40181

281 ден

Продадено!

Сподели:

Божиќна дрвена фигура на ирваси, идеален избор за празнична декорација во сите области, создавајќи најубава божиќна атмосфера дури и навечер, бидејќи има вградено осветлување. Можете да го користите заедно со други украси за сам конструкции или да го поставите на разни површини и мебел, дури и покрај вашата елка. Направен е од дрво за винтиџ чувство бидејќи земјените тонови на дрвото даваат чувство на топлина. Има батерија за осветлување каде што штекерот е на големо растојание или во средини каде што не се препорачува поврзување со струја.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Слика дрвена со елен светлечка на батерија Slika svetlecka so elen 20*20sm 600-40181

281 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД