fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Сталажа ќоше инокс / Stalaza kose metalna inoks polica s

449 ден579 ден

Сподели:

Производот е изработен од прво класен квалитетен материјал.Иноксен материјал кој не ‘рѓосува.

Оваа сталажа е дизајнирана така што совршено се вклопува во агол под 90степени.

Практична сталажа која може да ја поставите во вашата кујна за организирање садови,чаши,шишиња итн…

Исто така совршено прилега во бајната за организирање на вашите продукти. Се ќе ви биде организирано подредено и достапно на брз и практичен начин.

Со производот доаѓаат и два штрафа кои се потребни додека сакате да го поставите на ѕид.

Совршено се вклопува во секаков амбиент поради неговиот класичен универзален дизајн.

Димензии Не е достапно
Селектирај модел

2/1, 3/1

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа ќоше инокс / Stalaza kose metalna inoks polica s

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД