Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

Материјал:метал

 

Силен носечки капацитет. Може да складира разни шишиња, канистри и конзерви за постабилно складирање.

Дизајнот за складирање во 3 слоја ги прави неуредните простори чисти и создава повеќе простор.

Обезбедете дополнителен простор за додатоци во кујната или бајната чувајте го дома, чувајте го организиран во секое време.

Самиот дизајн и не’рѓосувачкиот метал дозволува оваа сталажа да се користи и како цедач за чинии.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Сталажа метал универзална/stalaza

620 ден

Нема на залиха

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД