fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол Џулита сиво дрвени ногарки Stol julieta

1.490 ден

SKU: 029-000032 Категории , ,
Сподели:

Инструкции за склопување

Притиснете овде за да ги преземете упатствата за склопување на производот.

Julita сиво-природна ногарка

Дали барате седиште со модерен дизајн што хармонично го комбинира иновативниот дизајн со издржливите материјали на вашето време? Ако е така, тогаш столот Јулита е ваш избор.
Модерно седиште кое значително ќе ја обнови вашата декорација.

Технички карактеристики:
* Едноставен грб и седиште изработени од полипропилен (PP) 1950g/m³ (100% материјал што може да се рециклира) со висока отпорност на абење и кинење.
* Неговиот дизајн ги поддржува половината и ‘рбетот. Се нуди во сива боја.
* Поддршка на 4 армирани букови дрвени ногарки, интегрирани со црни метални краци, со одличен квалитет и отпорност на тежина и време.
* Краевите на нозете имаат заштитни пластични капаци за заштита на подот од несакани оштетувања.

Димензии на производот:
Должина: 46 см
Ширина: 50 см
Висина: 82 см
Висина на седиштето: 47см.

Нијансата на бојата на производот може малку да се разликува од неговата фотографска претстава на вашиот екран.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Џулита сиво дрвени ногарки Stol julieta

1.490 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД