fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Клупа ЕДИН Klupa EDIN KETER Original price was: 11.000 ден.Current price is: 8.890 ден.
Базен интекс на надувување Intex 28158NP Blue 457 x 84 cm Original price was: 11.000 ден.Current price is: 9.490 ден.

Стол фрижидер ратан Stol frizider ratan COOL STOOL

Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.790 ден.

 

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Информација за продуктот

Опуштете се и одржувајте ги вашите пијалоци ладни додека го правите тоа. Cool Stool е забавна столица која крие ладилник од 39 литри под својата модерна и удобна површина. Направен е од смола отпорна на временски услови што го прави идеален за внатрешна и надворешна употреба и доаѓа во различни забавни бои. Cool Stool поддржува до 100 кг што овозможува дополнително седење за еден возрасен.

  • Гаранција – 2 години
  • Тврдење Green star – Овој производ е направен од минимум 90% рециклирана отпадна пластика по потрошувачка.*

Карактеристики и придобивки

  • Идеална 3-во-1 масичка за кафе, ладилник за мраз и седење за скара во градината и други активности за слободно време на отворено
  • Ги одржува вашите пијалоци ладни и свежи со пространа кофа за мраз од 39 литри со двојна изолација
  • Стилски ефект на ратан кој лесно се чисти и има отстранлив приклучок за одвод
  • Изработено од издржлива, отпорна на временски услови и пластика која не бледнее за одржување
  • Склопени надворешни димензии: 43,7 x 43,7 x 44,3 cm (Д x Ш x В)

Спецификации

Боја Графит
Вклучени се рачки Интегрирани рачки
Направено во Холандија
Материјал Пластика
Максимално оптоварување (кг) 1000 кг
Длабочина на производот 437 мм
Висина на производот 443 мм
Тежина на производот 350гр
Ширината на производот 437 мм
Волумен 39 л
Код на производот 7290106923843

https://media.diy.com/is/content/Kingfisher/7290106923843_prd_ENpdf

 

 

Избери Боја

Кафеава, Црна

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол фрижидер ратан Stol frizider ratan COOL STOOL

Original price was: 3.500 ден.Current price is: 2.790 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД