fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Kлупа 180см пренослива бела за градина и кампување Klupa prenosliva Original price was: 3.600 ден.Current price is: 3.440 ден.
Стол лулашка Бразилија Stol lulaska Brazilija Original price was: 2.000 ден.Current price is: 1.690 ден.

Стол Лежалка преклоп Фиеста Stol lezalka Fiesta preklop

Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.990 ден.

Шифра: 000170490 Категории , , ,
Сподели:
  • Ширина: см. 61 – Висина 94 – Длабочина см. 97 – Тежина kg. 8
  • Лежечко столче со анатомско релаксирање на седиштата во 4 позиции.
  • Контурниот потпирач за грб обезбедува максимална удобност за седење и за цервикалниот ‘рбет.
  • Задниот дел на столот има корист од лежечката положба и анатомијата.
  • Идеален за читање, одмор и забава на отворено.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол Лежалка преклоп Фиеста Stol lezalka Fiesta preklop

Original price was: 2.400 ден.Current price is: 1.990 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД