fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Стол метал Малвена Stola Malvena metal

1.190 ден

SKU: 9559 Категории ,
Сподели:

Столици и маси кои се наложуваат и отпорни на временските услови со овој тип на стапала кои веројатно ги знаете како полиран алуминиум. Нова, посовремена алтернатива се овој класичен и висококвалитетен мебел сега со антрацитна прашкаста обвивка. И површината на масата изработена од индивидуални летви и лесните, но стабилни рамки за столови со дијаметар од 2,5 cm и дебелина на материјалот од 2 mm се лесни за чистење, отпорни на гребење и природно одговараат на секое време! Отпорен на временските услови! Столици се наложуваат! Лесно се чисти!

Шифра: 9559
Димензии: 54 x 62 x 74cm
Боја: Црна
Материјал: Алуминиум

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Стол метал Малвена Stola Malvena metal

1.190 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД