fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Фолија Табла за пишување самолеплива 60х200см 720988/Samolepliva folija tabla za pisuvanje

249 ден

SKU: 720988 Категории , , Ознака:
Сподели:

Наместо да напишете нешто трајно, ова ви дава можност да го сменате кога и да посакате.

Создадете центар за инстант пораки со оваа црна лепенка за креди табли.
Дизајнот за пишување ви овозможува да запишувате списоци со намирници или да оставате пораки за членовите на семејството,
а конструкција што се отстранува не ги оштетува на sидовите.

Напишете белешки, напишете дневни обврски, правење игри, играјте игри … можностите се бесконечни.

Може да се нанесува на која било мазна површина, едноставно. Декалот може да го отстраните и може повторно да се постави на друго место.

Декалот за табла работи и со обележувачи, креда и мастило, а се чистат со гума,влажно марамче или влажна крпа или сунѓер

Декалот може да се пресече на помали табли или да се комбинираат повеќе табли за да се создаде џиновска табла.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Фолија Табла за пишување самолеплива 60х200см 720988/Samolepliva folija tabla za pisuvanje

249 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД