Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Тава ВОГ ф24см Натурал гранит 49111/tava vog

640 ден

SKU: 49111 Категорија Ознака:
Сподели:

Декор – ДРВО АРБОРЕА

Димензии – Ф24см

Шармот на дрвото на масата во кујната…
Низа производи со елегантен, иновативен дизајн…
Елегантен дизајн во најмодерните кујни благодарение на иновативниот и патентиран премаз со ефект на дрво.
Полесно, поприродно, поздраво за готвење предизвикувајќи неодоливи вкусови.

Иновативниот и патентиран слој на дрво со ефект AM NATURAL WOOD, измешани со микро честички за да формираат исклучително тврда и многу компактна површина, способна за:

• Гарантирано висока термичка отпорност
• Исклучителна отпорност на гребнатини, абразии и абење
• Силна отпорност на штетните ефекти од мастите и шеќерите
• Овозможува лесно чистење и во машина за миење садови.

Не ослободува токсични материи, дури ни при многу високи температури, ги намалува емисиите на СО2, го прави готвењето побрзо и полесно. Гответе без масла и маснотии… Изработена од 99,5 чист алуминиум, со диференцирана дебелина од 2 mm до 4 mm. Рачки со мек допир, ергономски, атермичен, отпорен на високи температури.

AM-дрво-ефект на дрво, со микро честички измешани за да се создаде исклучително тврда и компактна површина.

Топлината се се разнесува рамномерно, овозможувајќи идеално готвење и обезбедувајќи совршена рамност на садот.

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тава ВОГ ф24см Натурал гранит 49111/tava vog

640 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД