fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термо Торба 5Л 27*15см/Termo torba 5l 27*15sm

300 ден

Категории , Ознака:
Сподели:

Материјал – Aлуминиум
Димензии- 27х15см
Температурата се одржува со помош на патрони со амонијак

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термо Торба 5Л 27*15см/Termo torba 5l 27*15sm

300 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД