fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термо Торба 20x23cm / Termo torba 20x23cm

Original price was: 500 ден.Current price is: 349 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , , Ознаки: ,
Сподели:
➡️ Материјал: платно со алуминиум
➡️ Димензија: 20 x 23cm
 
✅ Термо торба за повеќекратна употреба, има се што ви е потребно
✅ Зајакнатото затворање со патент на чантата ја обезбедува содржината
✅ За дополнителен простор, чувајте ги предметите како телефонот или клучевите во предниот џеб
✅ Без разлика дали одите на плажа или одите на одмор, ова е одличен додаток во текот на целата година
✅ Лесно и ефикасно се чисти со влажна крпа, хартиена крпа или салфетка
Избери Боја~

, ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термо Торба 20x23cm / Termo torba 20x23cm

Original price was: 500 ден.Current price is: 349 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД