fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термометар дрво “FACKELMANN” Termometar drven

200 ден

SKU: 163651 Категорија Ознака:
Сподели:

Мал дрвен термометар со висок кавлитет кој ќе стои и ќе си ја врши својата работа со години!

Термометарот е изработен од дрво, метал, стакло, и жива од добро познатиот, веќе докажен Германски бренд FACKELMANN !

Опсег од -30 C до 50 C многу точен!

Многу едноставен мерач за читање може да се користи за следење на температурите низ домот, во плакари за воздух, во фрижидер, гаража, во двор и многу повеќе.

Температурата е изречена во Целзиус и Фаренхајт

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термометар дрво “FACKELMANN” Termometar drven

200 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД