fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термометар пластика/магнет “FACKELMANN”

100 ден

SKU: 163750 Категорија Ознака:
Сподели:

Мини дизајн овозможува да го оставете на било кое место така што нема да ви зафаќа многу од просторот исто така лесно пренослив.

На задната страна од термометарот постои штипка за стоење како и магнет што ќе го залепете го или закачете го скоро на кое било место!

Умерен опсег од -20 C до 50 C многу точен!

Лесен мерач за читање може да се користи за следење на температурите низ домот, во плакари за воздух, во фрижидер, барака, гаража и многу повеќе.

Температурата е изречена во Целзиусови 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термометар пластика/магнет “FACKELMANN”

100 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД