fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Термос 1,2л/termos

360 ден

SKU: 063855 Категории ,
Сподели:

Со Herevin Thermos, вашите пијалоци секогаш ќе останат на температурата што ја сакате!
Herevin Thermos, кој ги одржува вашите топли напитоци или ладни пијалоци на иста температура долги часови благодарение на комората од 1200 ml,

ќе биде многу погоден за вашата кујна. Herevin Thermos, кој е неопходен за секој дом и пикник,
ќе ги задоволи сите ваши потреби со големиот резервоар од 1200 ml!

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Термос 1,2л/termos

360 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД