fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Tермос инокс 500ml форма на шише 729462/termos 500ml

480 ден

Сподели:

Пијалоците ги чува во топла или ладна состојба до 24 часа
100% нерѓосувачки челик без ‘рѓа
Цврста конструкција со уникатен капак
Изработено внатре и надвор во нерѓосувачки челик 18/8

Вид на материјал: не’рѓосувачки челик

Капацитет: 500мл:

Боја: Сребрена
Задржување на топлина: Технологија со двоен слој изолирана со вакум ги одржува пијалоците топли или ладни 24 часа, внатрешен бакарен слој за подобро задржување на температурата со технологија на термосеал…
Овој термос со повеќекратна употребае изработен од нерѓосувачки челик, издржлив, нераскинлив, отпорен на ‘рѓа, шише со едножичен челик со внатрешен надворешен нерѓосувачки челик, што е без мирис и 100% нетоксичен.
Едноставен е за употреба и лесен за чистење со внатрешен и надворешен челик што е лесен за перење. Ова шише е лесно да се чисти и одржува, користете благ детергент или течност за миење садови и исчистете ја однатре со четка за шишиња.

Лесно е да се носи каде и да одите во канцеларија, дома, излети, отворено… Идеално за вас или пак идеално за подарок…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Tермос инокс 500ml форма на шише 729462/termos 500ml

480 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД