Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Тостер sayona мал/toster

700 ден

Продадено!

SKU: 132176 Категорија Ознака:
Сподели:

Волтажа: 220/240V 50/60 Hz

Power:750w

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Тостер sayona мал/toster

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД