Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Бои- Сребрена, црна
Димензии: 13cm x 16cm x 22cm
Материјал- Пластика и Алуминиум
Шифра- 3-70-206-0005

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Украс Глобус

800 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД