fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Чорап за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen

239 ден

Овој додаток може да послужи како украсен елемент на новогодишната елка, како и за пакување на подароци.

SKU: 25760 Категории ,
Сподели:

Димензии: 40см х 27см

  • Едноставен стилски дизајн со многу удобна текстура. Направете повеќе празнична атмосфера во домот.
  • Одлични украси насекаде, вклучувајќи дома, канцеларија, трговски центар, кафуле, ресторан, хотел и многу повеќе.
  • Со врвка на него за лесно и удобно закачување за украсување на дрвото, каминот, вратата, ѕидот, прозорецот.
  • Подарете им на децата незаборавна возбуда да откријат прекрасен чорап исполнет со мали изненадувања.
  • Изработен од врвена ткаенина , издржлив и пријателски.
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Чорап за подароци со новогодишен декор corap so novogodisen dizainvolnen

239 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД