fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Даска ротирачка за сервирање дрвена / Daska za serviranje drvena rotiracka

419 ден799 ден

 

 

Ф25
Ф30
ф40
SKU: Не е достапно Категорија
Сподели:

ДРВЕНА Даска за сечкање од буково дрво. Одличен е и за послужување сирење, пица и разни мезе.

ВИД ДРВО: БУКА

ДИМЕНЗИИ:

дијаметар 25 cm x 1,9 cm
дијаметар 30 cm x 1,9 cm
дијаметар 35 cm x 1,9 cm
дијаметар 40 cm x 1,9 cm

МЕТОД НА ОДРЖУВАЊЕ: Рачно миење во млака вода со благ детергент. Не чувајте потопен во вода. Не мијте во машина за миење садови. По потреба премачкајте со минерално масло.

димензија

100x150cm, 100x180cm, 110x150cm, 120x120cm, 120x150cm, 120x180cm, 120x200cm, 120x220cm, 130x150cm, 14m, 150x150cm, 150x180cm, 150x200cm, 150x220cm, 15x15cm, 16.5 x 17cm, 17x17cm, 180x220cm, 18m, 20x20cm, 23 x 23cm, 23x23cm, 24cm, 24m, 25x25cm, 2×0.6m, 2x100cm, 2x1m, 2x2m, 2x60cm, 30cm, 30x30cm, 32*23, 35*25, 35x19x29cm, 38*24, 3x3m, 40*28, 40x30cm, 40x40cm, 40x50cm, 42*30, 43x32cm, 45x65cm, 50x16x21cm, 50x70cm, 50x80cm, 60x120cm, 60x180cm, 60x220cm, 60x90cm, 61x170x0.5cm, 61x183x1.5cm, 65cm, 65x42cm, 85cm, 90x120cm, 90x220cm, F120cm, F15cm, F19cm, F20cm, F22.5cm, F22cm, F24cm, F25.5cm, F26.5cm, F60cm, F77cm, F90cm, Ø 13cm, Ø 14cm, Ø 16cm, Ø 19cm, Ø 21cm, Ø 24cm, Ø 50cm, Ø 60cm, ф11*11см, ф12,5*12см, ф14*13см, Ф20, ф20*10cm, ф21*24см, Ф25, ф25*12cm, Ф25cm, ф28, Ф30, ф30*14cm, Ф30cm, Ф35cm, ф36, ф40, Ф42см, Ф45cm, Ф60cm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Даска ротирачка за сервирање дрвена / Daska za serviranje drvena rotiracka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД