fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вентилатор Dynamic 18′ ventilator industriski

1.499 ден

SKU: 101590 Категории , Ознака:
Сподели:

Боја: сива со црно постоље

Големина:18′

Јачина: 60w

Метална перка

Брзини на дување: 3

Прилагодлива висина

Димензии: 62sm x 52sm x 17sm

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вентилатор Dynamic 18′ ventilator industriski

1.499 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД