fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Ограда дрвена 180*50см декорирана со вештачки бршлен /Ograda drvena dekorirana so vestacki brslen

719 ден

Продадено!

SKU: 74254 Категории , , Ознака:
Сподели:

Повлечна вештачка ограда, приватност во вашиот двор или градина.

Опис:

Висококвалитетни материјали: оградата е направена од дрво од врба, а вештачките зелени лисја се фиксираат со кабелски врски, кои се цврсти и не паѓаат. Многу реална и ја прави вашата градина полна со зеленило.

Широк опсег на употреба:

Многу погодна за украсување на ѕидови, ограда… Ги блокира повеќето УВ зраци, ја одржува приватноста и  дозволува  воздухот слободно да протекува. Без разлика дали се користи внатре или надвор, одлична е.

Сите дрвени огради се мерат рачно. Слободниот опсег на истегнување е околу 2-5 см.

Едноставна инсталација: оградата ја прави вашата градина да изгледа поинаку. Може слободно да се истегне.

Применливи места: балкони, дворови, прозорци, скали,  украси на домот, ресторани, декорации, трговски центри, барови итн.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Ограда дрвена 180*50см декорирана со вештачки бршлен /Ograda drvena dekorirana so vestacki brslen

719 ден

Продадено!

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД