fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Трева подна 300см х 100см вештачка 8068/treva podna vestacka

1.950 ден

Продадено!

SKU: 008068 Категории , , Ознака:
Сподели:

 

Карактеристики:
Направенa од високо квалитетни материјали од полипропилен. Гумена подлога со отвори за одвод за лесно чистење и брзо сушење.
Заштита на животната средина и заштеда на трошоците: без косење, наводнување, безбедно за домашни миленици и деца.
Taa е многу погодна и за внатрешна употреба. Самостојна декорација за позадина, внатрешна и надворешна декорација, или ваш сопствен креативен дизајн за забава, свадба, Божиќна декорација. Може да се користи и како надворешен тепих, како што се градина, тревник, тераса, пејзаж, двор, балкон, палуба, трем и други надворешни места.

 

Димензии 300 × 200 × 25 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Трева подна 300см х 100см вештачка 8068/treva podna vestacka

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД