fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Трева декоративна 40см х 60см вертикална градина 928578/Dekorativna treva za vertikalna gradina

539 ден

SKU: 928578 Категории , , Ознака:
Сподели:

  1. Карактеристики на производот:

Реална симулација, изгледа како вистински растенија, не мора да се грижите за штетниците.
Отпорност на временските услови +40°C-60°C степени, без деформација и пукање.
Издржливост: нема да венее за 3-5 години, не ја губи бојата, издржлива, без формалдехид и не е под влијание на климата.
Овој производ е погоден за украсување на куќа, свадба, цветен аранжман,хотелска декорација итн. Може да се искористи во украсување на куќата, свадби, украс во простории на хотел, украс на градина, како ограда од дворот на балконот, украс на Божиќна забава, украс на домот / канцеларијата, додатоци за мебел итн.

Параметри на производот:

Материјал: пластика
Големина: 60cm * 40cm / 23,62 * 15,74 инчи

Должина на лист: 7см до 10см варијабилно

Главно се користи за украсување на дневната соба или прозорецот на балконот, за да се интегрираат домот и природата.

Инструкции за чистење:

Едноставни за чистење и одржување. Површината на вештачката трева кога ќе се наталожи прашина, можете да ја отстраните со мала правосмукалка или фен за коса.
Во прилог имате фотографии и упатства за инсталација, доколку имате некој проблем или прашање слободно не контактирајте.

Нов дизајн и висок квалитет
К: Димензии на вештачката трева?
П: Парче вештачка трева е 40 см х 60 см
К: Колку парчиња се потребни за квадратен метар?
П: Потребни се 4,16 парчиња за 1 квадратен метар. Се препорачува да се земат 4 парчиња.

Тежина 2 кг
Димензии 60 × 40 × 9 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Трева декоративна 40см х 60см вертикална градина 928578/Dekorativna treva za vertikalna gradina

539 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД