fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Трева декоративна 50см х 50см вертикана градина 928561

299 ден

Продадено!

SKU: 928561 Категории , , Ознака:
Сподели:

Овозможува убава декорација за вашиот дом

Идеално за куќа, хотели, ресторани, кафуле, итн

Високо квалитетна пластика, цврста и издржлива, лесна за чистење

Материјал: Пластика

Боја: зелена

Димензија: 50 х 50см

Должина на лист: 3см до 4см варијабилно

Реална симулација, изгледа како вистински растенија, не мора да се грижите за штетниците.
Отпорност на временските услови +40°C степени, без деформација и пукање.
Издржливост: нема да венее за 3-5 години, не ја губи бојата, издржлива, без формалдехид и не е под влијание на климата.
Овој производ е погоден за украсување на куќа, свадба, цветен аранжман,хотелска декорација итн. Може да се искористи во украсување на куќата, свадби, украс во простории на хотел, украс на градина, како ограда од дворот на балконот, украс на Божиќна забава, украс на домот / канцеларијата, додатоци за мебел итн.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Трева декоративна 50см х 50см вертикана градина 928561

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД