fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Вештачко Буќет Цвеќе 60872 55см 250ден/Vestacko buket cveke

250 ден

SKU: 060872 Категории , , Ознака:
Сподели:

Декоративно вештачко цвеќе погодно за секакви слави, веселби, забави, свечености, декорирање ресторани,барови,кафулиња,канцеларии,градини,домови и др.

Изработено од квалитетен материјал и пластика..Бојата ќе си ја задржи првобитната свежина нема да ја смени својата боја со текот на времето.

Можете да креирате разни декорации со комбинирање на повеќе вакви производи…

Обојте го вашиот дом со боите на природата и не грижете се дека цвеќето ќе го смени својот изглед, уживајте во секој момент поминат во домашна атмосфера.

Вештачкото цвеќе е детал кој фали во вашата средина каде и да сте .

 

Димензии 50 cm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вештачко Буќет Цвеќе 60872 55см 250ден/Vestacko buket cveke

250 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД