fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Вештачко дрво во саксија Vestacko drvo vo saksija Original price was: 450 ден.Current price is: 299 ден.
Вештачко дрво во саксија vestacko drvo vo saksija Original price was: 480 ден.Current price is: 319 ден.
Продадено!

Вештачко дрво во саксија Vestacko drvo vo saksija

Original price was: 320 ден.Current price is: 219 ден.

Шифра: 806353 Категории ,
Сподели:
  • Изработено од висококвалитетна нетоксична пластика. Безбеден е за вашите деца и домашни миленици
  • Речиси природни вештачки растенија, непорозни пластични дрвја, безбедни и нетоксични
  • Неговата големина за вкупниот бонсаи е околу 25cm* 15cm* 8cm
  • Ова вештачко растение го раззеленува вашиот дом, бања, кујна и канцеларија
  • Може да делува како подарок за вашите пријатели, семејството. Забелешка: Поради разликата помеѓу мониторите, сликата може да не ја одразува вистинската боја на ставката. Гарантираме дека стилот е ист како што е прикажан на сликите. Ви благодариме за вашето разбирање.
Избери боја

Розе, Лила

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Вештачко дрво во саксија Vestacko drvo vo saksija

Original price was: 320 ден.Current price is: 219 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД