fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Саксија висечка ф22*17см бамбус корпа обложена со заштитна фолија и метален синџир 658598

300 ден

Продадено!

SKU: 58398 Категории , Ознака:
Сподели:

✅Изработено од дрво и метална основа и најлон

✅Димензија-ф22 в17см

Изработено од дрво и метална основа и обвиена со најлон за да нема протекувања принаводнување.
Ако како нас, вашите цвеќиња не траат ниту една минута, тогаш одлично затоа што сте на вистинското место. Со вештачката висечка корпа, нема потреба да се грижите за какво било одржување како наводнување, кастрење и замена каде … уште еднаш.

Отпорна на високи и ниски температури како и на дожд и ветар.
Сè што треба да направите е да го закачите за силниот челичен ланец и да уживате

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
658598

Саксија висечка ф22*17см бамбус корпа обложена со заштитна фолија и метален синџир 658598

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД