fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Саксија бамбус Висечка ф28*19см бамбус корпа обложена со фолија и метална синџир 005838/Saksija visecka pletena

600 ден

Продадено!

SKU: 005838 Категории , , Ознака:
Сподели:

✅Изработено од дрво и метална основа и најлон

✅Димензија-ф28 в19см

Отпорна на високи и ниски температури како и на дожд и ветар.
Сè што треба да направите е да го закачите за силниот челичен ланец и да уживате

Изработено од дрво и метална основа и обвиена со најлон за да нема протекувања принаводнување.
Ако како нас, вашите цвеќиња не траат ниту една минута, тогаш одлично затоа што сте на вистинското место. Со вештачката висечка корпа, нема потреба да се грижите за какво било одржување како наводнување, кастрење и замена каде … уште еднаш.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
saksija

Саксија бамбус Висечка ф28*19см бамбус корпа обложена со фолија и метална синџир 005838/Saksija visecka pletena

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД