fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Воз дрвен осветлена фигура Бела батерија со музика 30x21x10cm Voz drven

1.219 ден

Сподели:

Божиќен дрвен украсен воз, идеален избор за празнично украсување на сите простори, создавајќи најубава божиќна атмосфера дури и во ноќните часови, бидејќи има вградено осветлување. Можете да го користите заедно со други украси за сам проекти или да го поставите на различни површини и мебел, дури и до вашата елка. Изработен е од дрво за винтиџ чувство бидејќи земјените тонови на дрвото даваат чувство на топлина. Има батерија за осветлување каде што штекерот е далеку или во средини каде што не се препорачува поврзување со напојување.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Воз дрвен осветлена фигура Бела батерија со музика 30x21x10cm Voz drven

1.219 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД