fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Подна трева склоплива сп платформа 30*30см Original price was: 400 ден.Current price is: 290 ден.
Лежалка за плажа лесно пренослива 158*52см Original price was: 1.200 ден.Current price is: 890 ден.

Воздушна лежалка LAZY BAG 230*70sm

Овој продукт е моментално без залиха и недостапен.

Шифра: Не е достапно Категории ,
Сподели:

 

 • Тип на ставка: Софа со лежалка на надувување
 • Материјал: Полиестер,
 • Оксфордска ткаенина
 • Големина: издишана состојба
 • Расклопена должина: прибл.230*70см
 • Список на пакети: 1 x Воздушен тросед со лежалка на надувување
  1 x кеса за складирање.
 • Користете:
  Дозволете некоја грешка поради рачно мерење.

  Увоз на производ Нема достапна фактура;

 • ЛЕСНО ЗА НАДУВАЊЕ: Софата на надувување не треба рачно да ја надува софата со пумпа за уста или нога, само трчајте да го наполните ветрот и врзете за да го завршите надувувањето
 • ОТПОРНО НА АБРАЗИЈА: Софата за лежалка на надувување е изработена од полиестер и Оксфорд ткаенина, со отпорност на триење и кинење, искуство и удобност при користење

Воздушен тросед за лежалка на надувување; Пренослив софа на надувување; Софа на надувување; Софа на надувување лежалка на надувување; Софа на надувување; воздушен тросед

Големина на креветот

Никој

Модел/Стил/Тип

Други

Боја

Никој

Ширина на собран производ

19,99 см

Препорачана возраст

1+ години

Должина на собраниот производ

35,99 см

Тежина на собраниот производ

0,5 кг

Капацитет на содржина

Како што е наведено во описот

Број на играчи

1-1

Земја на потекло

Кина

Гама боја

Транспарентен

Пол

Унисекс

Содржина на пакување

1 тросед на надувување со лежалка.
1 x кеса за складирање.

Висина на собраниот производ

8 см

Спорт

Како што е наведено во описот
ИЗБЕРИ БОЈА

Плава, Зелена, Лила

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД