fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Закачалка самолеплива 2/1 inoks /Zakacalka samolepliva inoks

90 ден

Продадено!

Сподели:

Без дупчење, не го оштетува ѕидот или било која друга површина на која е поставен.

【Висок капацитет на издржливост: силна лепливост и водоотпорен.
Лесно држи товар од 6 кг. Ве молиме почекајте 24 часа пред да закачите нешто.

【ПРЕМИУм МАТЕРИЈАЛ】: Разликувајте се од другите, изработени од АЛУМИНИУМ и процес на анодна оксидација, исто како и задниот капак на iPhone.
Одликувајќи се со мала тежина, здрав и никогаш не ‘рѓосува

【ШИРОКА ПРИМЕНА】: Модерна и едноставна монтажа, Погоден за употреба во спални соби, бањи, тоалети и др.
Лепилото може да се закачи на различни површини, како што се дрво, мермер, керамички плочки, стакло, пластика,  или дури и метални површини.

 

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалка самолеплива 2/1 inoks /Zakacalka samolepliva inoks

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД