fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Изработен од високо квалитетен материјал со висока цврстина, еколошки, убав, здрав и водоотпорен, може да држи долго врем по инсталацијата без никакви грижи.

Секоја јака закачалка на вакум може да издржи до 3кг.

Ви овозможува да ја отстраните и повторно да ја користите за  на други места.

ШИРОКО КОРИСТЕНО: Погоден за керамички плочки, нерѓосувачки челик, стакло, пластична декоративна површина, метална површина и друга мазна површина.

Можете да го користите во кујна, бања, канцеларија и така натаму.

ЛЕСНО ИНСТАЛИРАЕ: Не се потребни алатки. Едноставно подигнете, притиснете и заклучете. Без завртки, без клинци, без лепак!

 Во споредба со закачалките на дупчење, овие закачалки на вакум имаат моќно вакуумско вшмукување.

Едноставно поставете го на мазна површина. Заштедете време и простор во домот.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Закачалка вакум пластична А1093

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД