fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Запалка за плин/zapalka za plin

179 ден

SKU: 000208 Категорија
Сподели:

Произведено во Јапонија. Запалка за пламен на гас, нов дизајн, во облик на пиштол,
без батерии, без кремен, без осигурувачи може да се користат околу 30000 пати

Елекроник Спарк ги пали горилниците за гас веднаш само повлечете го прстенот со прст

Лесно и практично за употреба за мајстор и занаетчија, добар помошник за готвење во кујна и други намени.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Запалка за плин/zapalka za plin

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД