fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Кесе за за храна силиконска kesе za hrana silikonska 870701 Original price was: 280 ден.Current price is: 179 ден.
Преса омекнувач со боцки за месо presa omeknuvac za meso 702395 Original price was: 200 ден.Current price is: 139 ден.

Заштитник коше бебе ивица Zastitnik od kose ivica silikonski 4 parnja bebe

Original price was: 150 ден.Current price is: 99 ден.

Шифра: 731496 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

•Материјал: висококвалитетен ПВЦ (мек)

• Тип на ставка: Штитници за раб и агол

•Големина: околу 3x 2 cm •Количество:4 парч

• Облик: Прав агол

•Може да се користат и штитници за заштита на аголот за деца

•при преместување мебел за да се избегне оштетување на мебелот или ѕидовите.

• Заштитниците од аголот за заштита на бебињата го штитат вашето сакано бебе од болни удари, повреди и модринки од остриот мебел и аглите на масата.

• Edge & Corner Guards 4 компјутери специјално за безбедност на бебето.

•Големина на пакувањето:10,0 * 5,0 * 1,0 (см)

•Бруто тежина/пакет:0,03 (кг)

Како да инсталирам:

Со двострано лепило на маса Агол три место, ќе маса Агол рампа во вистинската позиција, сила притисок;

Не треба кога мала сила полетување, може да се користи топла крпа за садови до останатите остатоци може да биде.

Упатство за употреба:

Пред употреба мора да ја избришете пастата во прашина/масло/вода итн. За да ја одржувате крзната чиста.

Ленти лента на изолационата хартија, цврст притисок во пастата.

По 24 часа по леплива лента адхезија ќе целосно лекување и цемент.

(немојте само кога тие се обидуваат да се одолговлечат, тоа ќе влијае на вискозноста на лентата)

не допирајте ја лепливата површина.

Вклучено пакување: 4 ЕЕЗ Силиконски заштитник за агол на биро

Критики

Нема критики сеуште.

Бидете први кои ќе разгледате “Заштитник коше бебе ивица Zastitnik od kose ivica silikonski 4 parnja bebe”
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Заштитник коше бебе ивица Zastitnik od kose ivica silikonski 4 parnja bebe

Original price was: 150 ден.Current price is: 99 ден.
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД