fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Завеса врата конец 100х250/Zavesa vrata konci

250 ден

SKU: 510417 Категорија Ознака:
Сподели:

Завесите се изработени од полиестерски влакна, кои се еколошки, издржливи и убави.

Лесно е да се инсталира,се користи каква било стандардна шипка за завеси за обесување. 

Дизајнот е едноставен прави убава атмосфера и стилски изглед, не само што може да блокира светлина, туку и инсекти и прашина.

Ширината и висината може да ги исечете сами. Ако ви треба подолго или пошироко, можете да ги прилагодите.

Може да се користи за семејниот ресторан, дневна соба, спална соба, бања, кујна, прозорец на вратата, декор за разделување
Исто и да се користи и за кафуле, канцеларија, салон, хотел, бар, иден декор.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Завеса врата конец 100х250/Zavesa vrata konci

250 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД