Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Здела/zdela

180 ден

SKU: 852962 Категорија
Сподели:

Издржлив метален прибор за јадење во ресторан, бар, угостителство и дом, никогаш не грижете се за пукнатини и гребнатини.
– Може да се користи за зачини, сос топкање, сосови, овошје, маслинки, ореви, креми, желеа и сл.
– Идеално за секое за секоја пригода за јадење, без разлика дали е за скари на отворено, излети или за домашно јадење дома.
– Изработено од издржлив нерѓосувачки челик што се спротивставува на топли, ладни и кисели мешавини.
– Погоден за дома, ресторани, продавници за храна, угостителски сали, итн.

Димензии 9см

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Здела/zdela

180 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД