fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место!

Саксиите може да бидат искористени на два начина и тоа:

1. Саксиите се дизајнирани така што може да се редат една врз друга;

2. Само со една саксија;

Саксиите се продаваат БЕЗ ПОДМЕТАЧ ! ! !

Подметачот се продава посебно!

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 420мм х 420мм х 160мм

Kапацитет: 11литри

Вие исто така би сакале…

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерии Gerbet trio

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД