fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Жардинерија кука за ограда 36*17см пластика мат 002172 ZARDINERIJA KUKA

129 ден

бела
кафеава
киви
крем
лила
сива
црвена
црна
SKU: 002172 Категории , Ознаки: ,
Сподели:

Висечки саксии направени од силна и цврста пластика. Дизајниран за прикажување на растенија околу градината закачени од панели за ограда, палуби и огради на балконот. Секој саден сад има капацитет од 6,5 литри. Одличен начин да додадете дополнителна боја и карактер на вашите надворешни простори.

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секоја ограда!

Саксии кои на вашиот балкон ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 360мм х 170мм

Kaпацитет: 6,5 литри

 

Избери Боја~

, , , , , , ,