Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Жардинерија гербер 22см- 1,2л/zardinerija gerber

45 ден

зелена
кафеава
киви
моха
SKU: 591501 Категории , Ознака:
Сподели:

Пластична саксија во различни бои со екстра квалитет и едноставен дизајн кој одговара на секое место во вашиот дом и градина!

Саксии кои на вашиот дом и градина ќе му додадат посебен блесок на убавина.

Oтпорна на UV зраци и ниски температури.

Димензии: 220мм х 110мм

Kaпацитет: 1,2литри

Димензии Не е достапно
Избери Боја~

, , ,

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија гербер 22см- 1,2л/zardinerija gerber

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД