fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Саксија Грација со ногарки декор 24*24*19см Saksija Gracija so nogarki dekot Original price was: 600 ден.Current price is: 439 ден.
Жардинерија грација декор 58см Zardinerija gracija dekor Original price was: 880 ден.Current price is: 719 ден.

Жардинерија Грација со ногарки 58см Zardinerija gracija so nogarki

Original price was: 850 ден.Current price is: 659 ден.

Шифра: Не е достапно Категории , ,
Сподели:

Мазната завршница на жардинеријата Gracia совршено ќе одговара на минималистичките простори. Gracia е идеална за одгледување садници или растенија од седум, а благодарение на додадените нозе, таа е совршена за прикажување на зелени подови, внатре и на отворено.

Должина 58 см
Ширината на производот 24 см
Висина на производот 23,5 см

 

Избери боја

Бела, Антрацит, Зелена

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Жардинерија Грација со ногарки 58см Zardinerija gracija so nogarki

Original price was: 850 ден.Current price is: 659 ден. Избери опции
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД