Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Знаме банер со новогодишна парола полиестерно Zname baner so novogodisana Parola 50*300sm poliesterno

419 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:
  • Ние постојано се стремиме да им обезбедиме на нашите клиенти одлична услуга и квалитетни производи. Вашето задоволно искуство за купување е нашата прва цел.

    МАГИЧНИОТ божиќен банер за празници

    1. Овие банери од полиесте за Среќен Божиќ ќе бидат совршена декорација за вашата божиќна забава.

    2. Транспарентот е издржлив за многу намени поради неговиот врвен и силен полиестерски материјал, лесно се преклопува по употреба, заштедете го вашиот простор.

    3. Банерот за Среќен Божиќ е одлично дизајниран од нашиот дизајнер, уникатен и атрактивен, кој дефинитивно ќе се истакне на вашата божиќна забава.

ИЗБЕРИ МОДЕЛ

ЦРВЕНО, КАРИРАНО

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Знаме банер со новогодишна парола полиестерно Zname baner so novogodisana Parola 50*300sm poliesterno

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД