fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Прикажувам 1–12 од 18 резултати

Држачи

Прикажи 12 20 30 All

Држач за саксии 2/1 метален 23*40*60см во форма на велосипед 14832/Drzac saksii velosiped metalen

Држач за саксии 3/1 метал “Ѕ” 75*25*50см 14812 \ Drzac saksii metalen

Држач за саксии 3/1 метален 25*50*75см 14804/ Drzac za saksi metalen

Држач за саксии 3/1 метален 74*21*62см 14826 / Drzac za saksii metalen

Држач за саксии 4/1 метал 80*25*70см 14816 / Drzac saksii metalen

Држач за саксии 4/1 метал за цвеќе 100*23*44см 14808 / Drzac za saksii stalaza za cveke

Држач за саксии 5/1 метал 61*21*53 14802 /Drzac za saksii

Држач за саксии 5/1 метал 95*23*55см 14810 / Drzac saksii metalen

Држач за саксии 50*23*55см метален 14800 / Drzac saksii metalen cveke

Држач за саксии и жардинерија 51*50*77см во форма на велоспед метален 14830/ Drzac za saksii metalen velosiped

Држач за саксии метал 47*36*70см во форма на велосипед 14794 / Drzac saksija velosiped metal cveke

Држач за саксии метал 50*35*107см во форма на велосипед 14834 / Drzac saksii velosiped metalen cveke

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД