Бесплатна достава за нарачка над  3000ден. и МАГИЧЕН подарок од МБ дисконт

Прикажувам 1–12 од 909 резултати

КУЈНА

Прикажи 12 20 30 All

Сталажа за фриждер 14*32*17см Организер 110496 Stalaza Organizer frizider

бела
проѕирна
розе
светло плава

Дозер за масло и оцет прскалка /Dozer za ocet i zejtin prskalka

Сталажа ќоше метал пластифициран 26*26*12см 102944 /Stalza WC kos metal plastificirano

бела
црна

Глинена здела ф11*4см огноотпорен 20079/Glinena zdela

Силиконска подлога за месење тесто / Silikonska podloga za mesenje testo

40x30cm
40x50cm
45x65cm
50x70cm
50x80cm

Сталажа за фрижидер 18,5*31,17,5см организер 110407 Stalaza za frizider organizer

бела
плава
проѕирна
розе

Сталажа за фрижидер 20-29см Организер 102976/Stalaza frizider organizer

Чашка со капак чинија и лажица пластична за храна јогурт мусли дводелна со лажица / Caska so kapak cinija i lazica plasticna za hrana jogurt musli ap9199

бордо
жолта
зелена
крем

Сталажа метална 20*25*30см мултинаменски организер на закачување 102990/ Stalaza metalna organizer za kujna polica

бела
црна