fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Масажер за тело 3д 302400 / masazer za telo 3d

319 ден

Лифтинг на лице

Затегнување на кожата

Обликување на телото

Циркулацијата на крвта

Ротација 360 степени

 

SKU: 302400 Категорија Ознаки: ,
Сподели:

 

3D Масажерот е препознатлив по својот уникатен дизајн кој што го има и неговата ергономска мала закривена рачка, лесна за држење.

Тој постигнува ефект на затегнување на кожата и обликување на телото.

Исто така, совршен е за слабеење на лицето и целото тело и во активирање на клетките на кожата.

Тој со својата 3Д структура со четири валјаци и ротирачки дизајн од 360 ° лесно се прилагодува на целото тело.

Има соларен панел кој произведува микро струја со апсорбирање на сончевата енергија за активирање на клетките, промовирање на циркулацијата на крвта и метаболизмот на кожата.

 

Погоден е за масажа на целото тело :

*Лице
*Вратот
*Рамената
*Градите
*Грбот
*Стомакот
*Половината
*Рацете
*Нозете

 

 

Боја  – сребрена

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Масажер за тело 3д 302400 / masazer za telo 3d

319 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД