fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Анти-вибрaциски држачи за машина за перење 152015 Antivibraciski gumi na vakum za peralna i bela tehnika

159 ден

✅ Комплет од 4 Дела
✅ Спречуваат вибрации на машината
✅ Спречуваат собирање на влага под машината
✅ Спречуваат оштетување на вашите уреди и подот
✅ Едноставно се монтираат
✅ Универзални
SKU: 152015 Категории , Ознаки: , ,
Сподели:

Заборавете на досадните звукови и вибрации ❗️
гумици за переална против вибрации за машина за перење, 4 парчиња Универзална машина за перење Стапала против вибрации
Гумени амортизери за вибрации за машина за перење, нелизгање и поништување бучава

Работи за повеќето машини за перење и сушење и големи апарати за домаќинство, и работи
добро на повеќето типови подови , вклучувајќи дрвени подови, ламинат, плочки и тепих.

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Анти-вибрaциски држачи за машина за перење 152015 Antivibraciski gumi na vakum za peralna i bela tehnika

159 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД