fbpx
Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.

Машинка дозер за крофни пластилна на претискање 451714 / Masinka Dozer za krofni

179 ден

Сподели:
Направи ги највкусните крофни до сега брзо и лесно и стани професионалец со помош на овој пренослив апарат за крофни

Предности при користење на овој производ

Лесен за употреба – Направи ги највкусните крофни во само неколку едноставни чекори – истури ја смесата за крофни во дозерот и потоа во загреаното масло.

Брз процес – Заштеди време и направи ги омилените крофни побрзо од кога било благодарение на иновативниот апарат.

Пренослив дизајн – Овој исклучително практичен и компактен апарат има пренослив дизајн. Повеќе не мора да се замараш со различни кабли.

Совршена форма – Сите крофни што ќе ги дозираш со овој уред ќе бидат со иста големина и форма, што покрај вкусот придонесува и за нивниот атрактивен изглед.

Обожаваш американски крофни, но дали би сакал да го избегнеш хаосот што се појавува при подготвувањето? Кога би можел само да го направиш совршениот облик на мали крофни со дупка во средината, брзо и лесно, со иста големина и форма. Со овој мини апарат за американски крофни ќе станеш вистински мајстор во правењето на ова задоволство.

Направи ги највкусните крофни во твојот дом полесно од кога било досега. Чувствувај се како професионален пекар и брзо и лесно подготви крофни со совршена форма и вкус.

Загреј го маслото, наполни ја тавата со смесата за крофни и исцеди ја. Совршено обликуваните крофни ќе бидат готови за брзо.

Дозерот е мал и компактен – ќе заврши огромен дел од работата и ќе зазема минимален простор. Сите крофни што ќе ги дозираш со овој уред ќе бидат со иста големина и форма, што покрај вкусот придонесува и за нивниот привлечен изглед.

Мини дозерот нема многу делови, па можеш да го исчистиш додека трепнеш, а крофните ќе изгледаат идентично како оние од продавница.

Шприцот и диспензерот може да се одвојат за време на чистењето. Лесно се мие, со вода и детергент.

Дали си подготвен да уживаш во омилениот десерт? Со овој дозер можеш само да се грижиш кој прелив ќе го ставиш, бидејќи со него лесно ќе подготвуваш крофни. Овој дозер е лесен, па крофните се дозираат без мака.

 

Технички карактеристики:

  • Материјал: пластика
  • Димензии: 145mm x 96mm x 40mm
Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Машинка дозер за крофни пластилна на претискање 451714 / Masinka Dozer za krofni

179 ден
Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД