Бесплатна достава за нарачка над  3000ден.
Продадено!

Банер знаме со новогодишна парола сет2 baner zname so novogodi[na parola set 2

479 ден

SKU: Не е достапно Категории ,
Сподели:

Детали за производот

Опис:
1. Материјал: полиестерно платно
2. Големина на производот: еднострана големина 180*30CM
3. Нето тежина: 0.23KG
4. Пакување: кеса
5. Големина на пакување: околу 31*6*6CM

Карактеристики:
1. Со прачка и врвка на врвот, може правилно да се закачи.
2. Сите кои ќе присуствуваат на оваа забава ќе бидат изненадени од овој кул божиќен транспарент.
3. Транспаренти со знаци за добредојде/Среќен Божиќ ја подобруваат празничната атмосфера и ја красат божиќната забава, што е знак за добредојде за сите гости.
4. Транспарентите се совршено закачени на вашата куќа, тераса, трем, влезна врата, прозорец, за да се зголеми чувството на Божиќен празник.
5. Висококвалитетни материјали: шипката за суспензија е направена од трупци, која е безбедна, еколошка, нетоксична и без вкус. Силен е и не се крши лесно.

Напомена:
Ве молиме измијте го рачно и исушете го на проветрено место. Покрај тоа, може да има некои брчки на банерот; затоа ве молиме нежно испеглајте

Опис на пакетот:
1* закачалка за врата

Избери Декор

Елки, Дедо Мраз и Ирвас

Внесете клучен збор за пребарување на производи (трева, кутија, чешма, канта)...
Кошничка
Sign in

No account yet?

Create an Account
Категории на продукти
Следи:

Банер знаме со новогодишна парола сет2 baner zname so novogodi[na parola set 2

Колачиња
Ние користиме колачиња за да го подобриме вашето искуство на нашата веб-страница. Со прелистување на оваа веб-локација, вие се согласувате со нашата употреба на колачиња.
ВО РЕД